Davutlar

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

54373

Narkotik ekipler, Kuşadası'nda iki ayrı eve operasyon gerçekleştirdi. Ekipler, ekili halde 117 kök Hint keneviri ele geçirdi. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre, Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği(KOM) ekipleri, Kadınlar Denizi Mahallesi ve Davutlar’da iki ayrı eve operasyon gerçekleştirdi.

Salı, 30 Eylül 2014 13:13

Topuklu Efe’nin Korkusuz Kadınları

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi’nde görevli 3 bayan itfaiye eri görenleri şaşırtıyor. Güzellikleri ve becerileriyle dikkat çeken 3 bayan itfaiye eri alevlerin arasına korkusuzca dalarak insanların gözyaşlarına sevince dönüştürmenin kendilerini mutlu ettiğini söylüyorlar.

gzlc logo

Copyright © 2012 - 2018 Güzelçamlı.com, Güzelçamlı'nın ilk ve tek portalı... www.güzelçamlı.com  haber, spor, kültürel ve sosyal internet portalı... Haber ve son dakika gelişmeleri için Güzelçamlı.com ! Haberler, Güzelçamlı gündemi, ekonomi, spor, magazin, yaşam, teknoloji, ve diğer tüm kategori haberleri Güzelçamlı.com'da ! Güzelçamlı gündemindeki en son haberleri, gelişmeleri ve son olan son dakika haberleri artık anlık olarak öğrenebileceksiniz.

gokcelogo