Güzelçamlı

Cumartesi, 30 Haziran 2018 06:26

İçmeler 1 Temmuz’da açılıyor

Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)

Türkiye'nin en önemli tabiat mirasları arasında yer alan Kuşadası'na bağlı Güzelçamlı'daki Büyük Menderes Deltası Dilek Yarımadası Milli Parkı'nın İçmeler Koyu bakım çalışmaları nihayet tamamlandı.
ve uzun zaman sonra İçmeler Koyu 1 Temmuz’da açılıyor.

Cuma, 15 Eylül 2017 20:20

Güzelçamlıya yeni camii

Ögeyi Oylayın
(2 oy)

Güzelçamlı eski Belediye Başkanı Bayram Bayaözlü'nün eşinin adına yaptırdığı caminin, yıl sonuna kadar açılacağı bildirildi. Aynı zamanda Kuşadası Belediyesi'nin AK Partili Meclis Üyesi olan Bayaözlü, Güzelçamlı Mahallesi'nde yaptırdığı camiye, "Arife Hanım" ismini vereceklerini söyledi.

Pazartesi, 19 Haziran 2017 11:47

Büyükşehir'den Güzelçamlı'ya Destek

Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)
Aydın Büyükşehir Belediyesi, Kuşadası’nın Güzelçamlı Mahallesine yapılacak olan yat limanı, balıkçı barınağı ve feribot yanaşma yerleri için 75 milyon lira bütçe ayırdı. Güzelçamlı Mahallesinin çehresini adeta başlı başına değiştirecek yat limanı projesi için ÇED Raporu hazırladı. Daha öncede hazırlanmasına rağmen yatırıma 7 yıl
Çarşamba, 07 Haziran 2017 09:16

Minikler Millipark'ı Temizlediler

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Türkiye'nin en önemli doğal miraslarından biri olan Kuşadası'na bağlı Güzelçamlı'daki Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı'nda, Kuşadası Belediyesi, DYBMD Milli Parkı Müdürlüğü ve EKODOSD işbirliğiyle Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında bir kıyı temizliği gerçekleştirildi.

Cuma, 16 Eylül 2016 09:14

Güzelçamlı Çam Balı

Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)

Güzelçamlı başta olmak üzere çamlık alanlarda çam balı üretiminin kaynağı basıra böceğinin oldukça ballı olduğunu ve mevcut arıların iyi bal topladığını belirten Aydın Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ayhan Özdemir, adeta bir şifa kaynağı olan balın gerçek değerini bulmadığını belirtti.

Cuma, 01 Eylül 2017 08:32

Kurban Bayramınızı Tebrik Ederiz

Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)

Sual: Kurban bayramında neleri yapmak sevabdır ve bayram namazı nasıl kılınır?

Cevap: Kurban bayramının birinci, ikinci ve üçüncü günlerinden sonraki gecelere Kurban bayramı geceleri denir. Bu üç güne (Eyyam-i nahr) denir.

Pazar, 21 Ağustos 2016 09:00

Belediye arazisinde arıcılık yapılacak

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Kuşadası Meclis Toplantısı'nda, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü'nden alınan onayla belediyeye ait arazi üzerinde yerel üreticilerin tekrar arıcılık faaliyetinde bulunmasına karar verildi.

Pazar, 21 Ağustos 2016 08:50

Milliparkta Hedef 1 Milyon Ziyaretçi

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

DSC08094

Dilek Yarımadası Büyük Menderes Deltası Milli Parkı'nın, 2016'nın 7 ayında 700 bin ziyaretçiyi ağırladığı, yıl sonuna kadar da 1 milyon ziyaretçiyle rekor kırmasının beklendiği bildirildi.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

kusadasi guzelcamli

Milli Park'a gitmek isteyen vatandaşların karayolu yerine tercih ettiği Deniz Otobüsleri Kuşadası'nda Setur Marina'dan kalkıyor. Güzelçamlı'da Limandan hareket edecek Deniz Otobüslerinin hizmet vermeye başlaması vatandaşı heyecanlandırdı.

Salı, 21 Haziran 2016 09:56

Survivor Güzelçamlı

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

survivor guzelcamli

Kuşadası ilçesinde sosyal medya üzerinden iletişime geçen bir grup "Survivor" yarışması düzenledi. Güzelçamlı Milli Parkı mevkisinde özel bir dans akademisi tarafından organizasyonu yapılan yarışmada Türkiye'nin farklı illerinden yarışmacılar katıldı.

Page 1 of 4

gokce web reklam

gzlc logoCopyright © 2012 - 2019 www.güzelçamlı.com

Türkiye'nin Göz Bebeği Güzelçamlı'nın ilk ve tek portalı...

gokcelogo