Salı, 21 Haziran 2016 09:56

Survivor Güzelçamlı

Yazan
Ögeyi Oylayın
(0 oy)

survivor guzelcamli

Kuşadası ilçesinde sosyal medya üzerinden iletişime geçen bir grup "Survivor" yarışması düzenledi. Güzelçamlı Milli Parkı mevkisinde özel bir dans akademisi tarafından organizasyonu yapılan yarışmada Türkiye'nin farklı illerinden yarışmacılar katıldı.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan dans akademisi yetkilisi Zeki Uyanık, "İnternet ve sosyal paylaşım sitelerinden yaptığımız duyurular kapsamında Türkiye'nin dört bir tarafında eğitim gören üniversitelerin öğrencileri başta olmak üzere bir çok müracaat aldık. İçlerinden aradığımız profil ve özelliklere uyabilecek 60 yarışmacıyı yarışmaya dahil ettik." diye konuştu.

Deniz kenarına kurdukları kamptaki yarışmanın 2 gün süreceğine dikkati çeken Uyanık, "Gün boyunca hazırladığımız platformlarda düzenlediğimiz 3 yarışma sonucu kaybeden takımlar ceza olarak diğer yarışmacılara sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği hazırlayacak." şeklinde konuştu.

Uyanık, amaçlarının hem öğrencilere farklı bir etkinlik kazandırmak hem de turizm hareketliliğine fayda sağlamak olduğunu sözlerine ekledi.

Yarışmada, katılımcıların mücadelesi renkli görüntüler oluşturdu.

Okunma 1493 kez

gokce web reklam

gzlc logoCopyright © 2012 - 2019 www.güzelçamlı.com

Türkiye'nin Göz Bebeği Güzelçamlı'nın ilk ve tek portalı...

Makale Görünüm Sayısı
123845

gokcelogo