Kuşadası

Cuma, 16 Eylül 2016 08:58

Bayramda plajlar doldu taştı

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Kuşadası’nda bayramın ilk günündeki sakinlik, yerini hareketlliğe bıraktı. Çevre il ve ilçelerden gelen tatilcilerle dolan Kuşadası’nda sahiller ve çarşıda ’İğne atsan yere düşmeyecek" dedirtecek görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

Salı, 19 Ocak 2016 08:24

Lodos ve yağmur kuşadasını vurdu

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

lodos3

KUŞADASI'nda sabah satlerinde başlayan kuvvetli lodos ve yağmur ağaçları devirdi, işylerlerinin tabelaları uçurdu, bazı ve cadde ve sokaklar yağmur sularıyla doldu. Kuşadası saatteki hızı 40 kilometreyi bulan kuvvetli rüzgar 50'nci Yıl Caddesi'ndeki bir ağacın devrilmesine neden oldu.

Cumartesi, 08 Ağustos 2015 06:20

Denize kanalizasyon suyu akıyor

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi'ne bağlı Kuşadası'ndaki 3 terfi istasyonunda meydana gelen arıza nedeniyle denize pis su akmaya başladı. Kanalizasyon atıklarının denize karışması üzerine, 2 plaj girişe kapatıldı.

Pazar, 12 Temmuz 2015 04:19

Kuşadası'na 4 Yeni Park

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

kusadasi-na-4

Kuşadası Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısında alınan kararla Kuşadası ilçe sınırları içerisinde bulunan 4 alana hayırseverler tarafından yeni parklar inşa edilecek.

Perşembe, 09 Nisan 2015 09:13

Kuşadası Galatasaray Taraftarlar Derneği

Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Kuşadası Galatasaray Taraftarlar Derneği'nin yeni dernek binası açılışı Kuşadası Sanayi Sitesii Sosyal Tesisleri'nde yapıldı.
Cumartesi, 18 Ekim 2014 18:43

Gemi turizmi sonbaharda zirve yaptı

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Kuşadası’nda gemi turizmi sonbahar ile birlikte zirve yaptı. Türkiye’de kruvaziyer turizmin başkenti sayılan Kuşadası Limanı’na yılın 9 ayında 395 gemi sefer yaparken, bu gemilerle seyahat eden 530 bin turist de günübirlik olarak Kuşadası’na giriş yaptı. Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, kruvaziyer turizminde Kuşadası’nın İstanbul ve İzmir’in önünde liderliğini sürdürdüğüne dikkati çekerek, “2014 sezonun ilk 9 ayında, Kuşadası'na 395 gemiyle 530 bin yolcunun geldi.

Pazartesi, 06 Ekim 2014 14:09

Söke hastanesinde 12 TL'ye muayene

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Türkiye'nin önde gelen sağlık kuruluşlarından biri olan Uluslararası Özel Söke Hastanesi inanılmaz bir ilke imza attı. Özel Söke Hastanesinde muayene ücreti sadece 12 TL. Özel bir hastane olmasına karşın Uluslararası Özel Söke Hastanesi sadece devletin aldığı 12 TL ücret karşılığında muayene yapıyor. Polikilinikte fark yok! Söke'de 2012 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan Uluslararası Özel Söke Hastanesi, hastalarına kusursuz imkanlar sunmak için çalışmalarını hızlandırdı.

Ögeyi Oylayın
(0 oy)
Kuşadası'ndaki ege Ports Limanı'na, ABD Donanması'na bağlı 253.5 metre uzunluğunda 31.8 metre genişliğindeki 'USS Bataan' (LHD 5) isimli amfibi hücum helikopter gemisi demirledi.
Pazar, 05 Ekim 2014 05:10

Kuşadasında bayram bereketi

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Kurban Bayramı tatili turizmcilerin yüzünü güldürürken, tatilcilere sağlanan indirim kampanyaları sayesinde rezervasyonlarda yüzde 90’ları aşan ciddi oranda artış yaşandı. Bayram tatili için Kuşadası’nı tercih edenler, mevsim normalleri üzerindeki hava sıcaklığının da etkisiyle plajları da doldurdu.

Perşembe, 02 Ekim 2014 09:08

Soner Kaplan dan dedikodulara tepki

Ögeyi Oylayın
(0 oy)

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Kuşadası ilçe Başkanı Soner Kaplan, Kuşadası’nın gerçek gündeminin sümen altı edilip, dedikodularla sosyal medya üzerinde yapılan eleştirilere sert cevap verdi.

Page 1 of 2

gzlc logo

Copyright © 2012 - 2018 Güzelçamlı.com, Güzelçamlı'nın ilk ve tek portalı... www.güzelçamlı.com  haber, spor, kültürel ve sosyal internet portalı... Haber ve son dakika gelişmeleri için Güzelçamlı.com ! Haberler, Güzelçamlı gündemi, ekonomi, spor, magazin, yaşam, teknoloji, ve diğer tüm kategori haberleri Güzelçamlı.com'da ! Güzelçamlı gündemindeki en son haberleri, gelişmeleri ve son olan son dakika haberleri artık anlık olarak öğrenebileceksiniz.

gokcelogo