Salı, 30 Eylül 2014 05:22

İçmeler

Yazan
Ögeyi Oylayın
(1 Oylayın)

İçmeler Koyu Dilek Yarımadası Milliparkı'nın 1. koyudur. Millipark giriş kapısına 300 mt mesafededir. Millipark'ın tek kumsal plajıdır. Denizi sığ olduğundan eğlence ve çocuklar için idealdir. Otopark, WC, soyunma kabini, duş, piknik masaları, mescid, sezlong ve şemsiye üçretsiz olarak misafirlerin hizmetindedir.

Millipark giriş kapısndan girdiğinizde aracınızla veya yaya olarak geldiğinizde yaya yolunu takip ederek kumsal olan içmeler plajına ulaşabilirsiniz. İçmelerin üstüne geldiğinizde aşağı doğru baktığınızda eşsiz plaj manzarasıyla karşılaşırsınız, aracınızla geldiyseniz hemen 250 mt sonra sağa doğru dönerseniz aşağıda otoparka ulaşırsınız. Yaya olarak geldiyseniz plaja inen merdivenlerden aşağı iner hemen bir piknik masasına kurulabilirsiniz. İçmelerin meşhur mil kumunda doyasıya güneşlenip, billur sularında yüzebilirsiniz. Akşam üzeri saat 18 : 00 dan sonra yaban domuzlarını görürseniz sakın korkmayın, evcil hayvan gibi yaban domuzlarını besleyebilirsiniz. Millipark'ın her koyunda bu saatlerde yaban domuzları koylara iner ve tatilcilerin arasında dolaşarak karınlarını doyururlar. 

Okunma 1950 kez Son Düzenlenme Cumartesi, 07 Ekim 2017 09:00

gzlc logo

Copyright © 2012 - 2018 Güzelçamlı.com, Güzelçamlı'nın ilk ve tek portalı... www.güzelçamlı.com  haber, spor, kültürel ve sosyal internet portalı... Haber ve son dakika gelişmeleri için Güzelçamlı.com ! Haberler, Güzelçamlı gündemi, ekonomi, spor, magazin, yaşam, teknoloji, ve diğer tüm kategori haberleri Güzelçamlı.com'da ! Güzelçamlı gündemindeki en son haberleri, gelişmeleri ve son olan son dakika haberleri artık anlık olarak öğrenebileceksiniz.

gokcelogo